Pristatymas/Grąžinimas

Prekių pristatymas

Nemokamas pristatymas: Nemokama pristatymo paslauga taikoma prekes atsiimant DPD Pickup arba Omniva siuntų atsiėmimo terminaluose.

Pristatymas nurodytu adresu Lietuvoje atsiskaitant kurjeriui (išskyrus Kuršių Neriją). Kaina 4,5 eur. Pristatymo laikas 2-4 darbo dienos.

 

Pristatymo kainos į kitas šalis

Prekių pristatymas galimas į visas pasaulio šalis. Siuntas siunčiame su DHL kompanija. Transporto kaina ir pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Šalis

Pristatymas

Kaina

Pristatymo laikas

Grąžinimas

Lenkija, Latvija, Estija

DHL kurjeris

20,72 eur

2-5 darbo dienos

Pašte kliento sąskaita

Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Didžioji Britanija, Italija, Kroatija Liuksemburgas, Olandija, Prancūzija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Suomija, Airija, Bulgarija, Graikija, Ispanija, Portugalija, Rumunija

DHL kurjeris

25,82 eur

6-8 darbo dienos

Pašte kliento sąskaita

Norvegija, Šveicarija ir kitos ne ES šalys

DHL kurjeris

31,10 eur

6-8 darbo dienos

Pašte kliento sąskaita

 

Užsakymas laikomas pateiktu ir išsiunčiamas ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Klientas prekes gauna pagal tai, kaip veikia pasirinkta pašto tarnyba.

Grąžinti prekes prašome šiuo adresu:

Evelina Mankienė

Pilies g. 71, Kaunas

El. parduotuvėje įsigytas prekes galima grąžinti ar pakeisti per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos. Jei netinka užsakytos prekės dydis, pirkinį galima pakeisti į tos pačios prekės kitą dydį. Jei grąžintos prekės pakeitimui nerasime reikalingo dydžio, apie tai pranešime Jums el. paštu. Norėdami pakeisti prekę užpildykite grąžinimo formą, pateiktą kartu su Jūsų gaunama siunta ir čekiu. Grąžinimo formoje pažymėkite prekę, kurią reikia pakeisti ar pataisyti, o įsigijus netinkamą dydį, nurodykite pageidaujamą naują dydį.

Už tai, kad nepablogėtų grąžinamų prekių būklė ir nesumažėtų jų vertė, Klientas atsako tik tokiu atveju, jei jis naudojo prekę kitokiu būdu, negu tai buvo reikalinga siekiant įsitikinti prekės esme, savybėmis ir tinkamu veikimu. Įsitikindamas prekės esme, savybėmis ir tinkamu veikimu, Klientas turi teisę atlikti su preke tik tokius veiksmus, kokie būtų leidžiami paprastoje parduotuvėje.

Prekės grąžinimas ir/arba pakeitimas yra nemokamas, išskyrus su grąžinimu susijusias gabenimo išlaidas, jas apmoka Klientas.

Išimties tvarka grąžinimo išlaidas apmokamos tuo atveju, jei yra prekės keitimas, o prekės grąžinimui yra naudojami mūsų pridėti grąžinimo lipdukai.

Neteisingo ar nekokybiško gaminio grąžinimas

Prašome informuoti mus nedelsiant, jei gaminys neatitinka užsakyto ar yra su defektu, bet ne vėliau kaip per 2 mėnesius nuo neatitikimo ar defekto nustatymo, el. paštu evamankus@gmail.com .Pretenzijoje prašome nurodyti kontaktinius duomenis, pirkimo datą, gaminio trūkumus ir reiškiamą reikalavimą.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Sutarties atsisakymo atveju grąžinsime Jums už gaminį sumokėtus pinigus vėliausiai per 14 dienų nuo momento, kai gausime sutarties atsisakymo pareiškimą. Turime teisę negrąžinti sumokėtų sumų tol, kol grąžinsite gaminį ar pateiksite pažymą apie grąžinamo gaminio perdavimą pašto įstaigai. Pinigus grąžinsime į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios buvo gautas mokėjimas.