Taisyklės ir sąlygos

Terminai ir sąlygos

Įvadas
1.1 daugeliu šios svetainės segmentų galėsite naudotis neregistruodami savo duomenų. Jūsų bus prašoma užregistruoti savo duomenis tik tada, kai Jūs norėsite pateikti užsakymą.

1.2 Mes galime pakeisti šiuos terminus ir sąlygas bet kuriuo metu atnaujindami šį pranešimą. Turėtumėte reguliariai peržiūrėti ir patikrinti terminus ir sąlygas šiame tinklalapyje, nes jie yra privalomi. Jei nenorite sutikti su atnaujintais terminais ir sąlygomis, neturėtumėte toliau naudotis šia interneto svetaine.

Užsisakymo tvarka
2.1 Jūsų užsakymas laikomas pateiktu, jei jis pasiekia mus per internetinės patikros procesą. Vykdydami Jūsų užsakymą, mes Jums suteikiame galimybę patikrinti savo užsakymą ir ištaisyti klaidas. Mes atsiųsime jums užsakymo patvirtinimą, kuriame bus išvardyti produktai, kuriuos, Jūs užsisakote.

2.2 Jūsų užsakymas laikomas priimtu, kai patvirtinama išsiuntimo tvarka. Kiekvienas susitarimas tarp Jūsų ir mūsų yra registruojamas ir saugomas mūsų e-parduotuvės duomenų bazėje. Mes atsiųsime Jums elektroniniu paštu išsiuntimo patvirtinimą. Kai mes patvirtiname išsiuntimo tvarką, pirkimo sutartis laikoma sudaryta, net jei jūsų mokėjimas buvo apdorotas nedelsiant, nebent mes pranešame Jums, kad mes nepriimame jūsų užsakymo arba Jūs atšaukiate savo užsakymą. Užsakytos prekės Jums bus išsiųstos 2-5 darbo dienų laikotarpyje po gauto apmokėjimo už pasirinktas prekes. Prekės išsiuntimo laikotarpis gali užtrukti jei yra atliekamos papildomos gaminio korekcijas esant susitarimui tarp pirkėjo ir pardavėjo.

2.3 Mes Jums visus pranešimus siunčiame adresu, nurodytu Jūsų registracijos formoje. Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate mūsų e-parduotuvėje, skyriuje „Kontaktai“ nurodytu adresu arba elektroniniu paštu.

2.4 Mes galime atsisakyti priimti užsakymą, jei:
a) prekės šiuo metu nebėra;
b) mūsų nepasiekia Jūsų mokėjimas;
c) buvo įkainojimo ar produkto aprašymo klaidų;
d) Jūsų veiksmai neatitinka mūsų išdėstytų terminų ir sąlygų.

 

Kainos

3.1 Visos kainos pateikiamos su PVM.

3.2 Mūsų kainos yra periodiškai peržiūrimos ir, reikalingi pokyčiai bus patalpinti mūsų svetainėje, tačiau galutinai patvirtintam Jūsų užsakymui vėliau atsiradę kainų pokyčiai įtakos neturės.